Zalety franczyzy – dlaczego to się opłaca? (wideo)

Download PDF

Ryszard i Barbara Hanko, prowadzą sklep Grene w Głogówku, w którym m.in można kupić części zamienne do maszyn rolniczych. W wywiadzie opowiedzieli nam o tym, jakie są zalety franczyzy i dlaczego warto zaufać marce Grene, która bardzo mocno stawia na jej rozwój.

Zalety franczyzy – dlaczego warto wejść w ten model?

Pan Ryszard i Pani Barbara Hanko to małżeństwo, które ma już kilkunastoletnie doświadczenie w branży rolniczej, a przede wszystkim w kierowaniu firmą z częściami zamiennymi do maszyn rolniczych. Zdecydowali się na zakup sklepu Grene, który był dla nich naturalnym elementem rozwoju. Jak mówią – zalety franczyzy są mocno odczuwalne. Co więcej – okazało się to bardzo dobrą decyzją, zarówno dla Państwa Hanko, jak i ich klientów. W tym momencie jest to wiodący sklep dla lokalnych gospodarzy. Na model franczyzy decyduje się obecnie coraz więcej osób.

zalety franczyzy

Co oferują sklepy Grene?

W sklepach Grene można znaleźć wszystko to, co najważniejsze dla rolników. Asortyment dostosowany do rynku lokalnego po to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jak mówią właściciele w naszym poprzednim artykulena terenie Głogówka znajduje się sporo gospodarstw o powierzchni do 100 ha. Są również gospodarstwa wielkoobszarowe do 1000 ha i takich gospodarzy także często obsługujemy. To istotne, ponieważ marka Grene nie jest skoncentrowana wyłącznie na jednym obszarze działań.

Oprócz asortymentu dedykowanego rolnictwu, w ofercie są także kosiarki, narzędzia do ogrodu czy nasiona. Franczyza Grene to również akcesoria dla całej rodziny oraz zabawki dla najmłodszych fanów rolnictwa. To także zaleta franczyzy, ponieważ dzięki tak bliskiej współpracy, asortyment sklepów Grene jest naprawdę bogaty.

Zobacz co powiedzieli właściciele sklepu w naszym wideowywiadzie i przekonaj się jakie są zalety franczyzy:

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o