Zetor Crystal – dane techniczne trwałego ciągnika

Download PDF

Seria ciągników Zetor Crystal jest doskonale znana w Polsce. Od 50 lat ten duży ciągnik gości na naszych polach. Także nowy model cieszy się powodzeniem i uznaniem wśród użytkowników. Jest wydajny, potężny i trwały. Jakie jednak dane techniczne wpływają na taką ocenę?

Znakomite cechy nowego Zetora Crystala wzięły się z połączenia najlepszych cech jego poprzedników z nowoczesnymi, ale prostymi rozwiązaniami. Duża moc, niezawodność i ekonomia przyświecały czeskim inżynierom. Efektem ich wysiłku jest niezawodny ciągnik, który nie boi się najcięższych prac.

Zetor Crystal zaskakuje prostotą

Wyposażony w mocny silnik i trwałą mechaniczną skrzynię biegów zaskakuje prostotą obsługi. Nie ma tu fajerwerków i gadżetów podnoszących cenę. Tu liczy się rozsądek. Nie znaczy to jednak, że w Zetorze Crystalu nie zadbano o wygodę i komfort operatora.

Wysoka jakość technologiczna

Zetor Crystal to znakomity przykład tego, jak można połączyć użyteczność konstrukcji z prostą mechaniką, zachowując jednocześnie wysoką jakość rozwiązań technicznych. I to połączenie Zetorowi się udało.

Obejrzyj naszą galerię i sprawdź, jakie dane techniczne ma ten traktor: 

crystal
7
crystal crystal2 crystal3 crystal4 crystal5

Zachęcamy również do obejrzenia galerii innych modeli: Zetor ForterraZetor ProximaZetor Major oraz skorzystania z sezonowej wyprzedaży – szczegóły u autoryzowanych dilerów marki i na stronie zetor.pl 

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o