Zielone Pola 2017 w Pasłęku na zakończenie

Przez cały czerwiec odbywały się spotkania polowe Zielone Pola 2017 organizowane przez firmę Osadkowski. W Dzień Ojca odbyło się ostatnie spotkanie w Pasłęku.

Zielone Pola 2017 w Pasłęku na koniec 

Zielone Pola 2017

Zielone Pola to m.in. platforma wymiany zdań.

Ostatnim punktem na mapie Zielonych Pól było w tym roku województwo warmińsko – mazurskie i miejscowość Pasłęk.

Pasłęk to miejscowość w powiecie elbląskim na północnym skraju Pojezierza Iławskiego. To właśnie w tym miasteczku zgromadziło się ponad 70 rolników, którzy mogli podsumować wraz z firmą Osadkowski dobiegający powoli końca sezon oraz spojrzeć w nadchodzący, zbliżający się wielkimi krokami kolejny.

Przypomnijmy, że Zielone Pola 2017 to przede wszystkim możliwość oceny technologii ochrony, nawożenia oraz kwestii odmianowych w naturalnym środowisku roślin – na polu. Firma Osadkowski przygotowała dla swoich gości poletka doświadczalne, a wszystko okraszone zostało komentarzami fachowców.

Zielone Pola 2017 to także platforma wymiany wiedzy na linii firma – rolnicy

Zielone Pola 2017 to także platforma wymiany wiedzy na linii firma – rolnicy. Właśnie otwarcie na sugestie plantatorów oraz wsłuchiwanie się w ich głos jest istotą spotkań.

Spotkania w całej Polsce

Podczas spotkań w ramach Zielonych Pól rolnicy mogli zapoznać się nie tylko ze stanem upraw, ale też z ofertą na kolejny sezon. Ważnym aspektem warsztatów takich, jak te organizowane przez firmę Osadkowski, jest możliwość porównania wielu technologii jednocześnie, dzięki czemu uzyskujemy wgląd w efekty na roślinie w jednym miejscu i w tych samych warunkach.

Zielone Pola 2017 odbywały się w różnych zakątkach kraju od początku czerwca. Impreza gościła w województwach: wielkopolskim, opolskim, lubelskim, lubuskim, zachodnio – pomorskim, kujawsko – pomorskim i właśnie na zakończenie w warmińskom – mazurskim. Goście odwiedzający imprezę mogli przyjrzeć się bogatym kolekcjom zbóż, rzepaku – najważniejszych upraw w naszym kraju.

Zielone Pola to zarówno praktyka, jak i teoria. Ocena stanu roślin oraz zastosowanych technologii okraszona jest fachowymi komentarzami.

Podczas spotkań w ramach Zielonych Pól rolnicy mogli zapoznać się nie tylko ze stanem upraw, ale też z ofertą na kolejny sezon. Ważnym aspektem warsztatów takich, jak te organizowane przez firmę Osadkowski, jest możliwość porównania wielu technologii jednocześnie, dzięki czemu uzyskujemy wgląd w efekty na roślinie w jednym miejscu i w tych samych warunkach. To doskonała okazja do poszerzania swojej wiedzy w branży, która wciąż się zmienia i jest inna w każdym sezonie.

Sprawdź relację ze wszystkich spotkań tegorocznej edycji:

 

 

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *