Zielone Pola 2017 w Gałowie

Zielone Pola 2017 w Gałowie były jedną z ostatnich imprez tegorocznej edycji cyklu. Spotkanie zgromadziło rolników z województwa zachodnio – pomorskiego.

Lustracja pól pozwala na porównanie odmian, zastosowanych technologii. Największym plusem jest możliwość bezpośredniego sprawdzenia wielu roślin i sposobów ich prowadzenia w jednym miejscu.

Zielone Pola 2017 w Gałowie – tym razem Pomorze Zachodnie

Gałowo to miejscowość nieopodal Szczecinka. To właśnie tam w przeddzień rozpoczęcia wakacji odbyły się kolejne warsztaty w ramach tegorocznych Zielonych Pól – cyklu imprez organizowanych przez firmę Osadkowski przez cały czerwiec w różnych częściach Polski.

Przypomnijmy, że Zielone Pola to spotkania podczas których można dokonać lustracji poletek doświadczalnych, obejrzeć kolekcję odmianową firmy Osadkowski oraz zapoznać się z ofertą nasion na kolejny sezon. To również możliwość zapoznania się z technologiami ochrony oraz nawożenia i sprawdzenie efektów ich działania w naturalnym środowisku roślin – na polu. Wszystko to okraszone jest komentarzami specjalistów. Zielone Pola to także platforma wymiany wiedzy i doświadczeń oraz okazja do podsumowania sezonu. Przy okazji spotkań w ramach imprezy możemy też powoli spoglądać w przyszłość i planować nadchodzący wielkimi krokami nowy sezon – często podczas takich imprez rolnicy składają pierwsze zamówienia jesienne.

Zielone Pola 2017 w Gałowie

Podczas Zielonych Pól teoria jest łączona z praktyką, dzięki czemu możemy znacznie poszerzyć naszą wiedzę – zwłaszcza w zakresie najnowszych technologii w produkcji roślinnej.

Po raz kolejny w tej formie

Firma Osadkowski po raz kolejny organizuje spotkania z rolnikami właśnie w tej postaci. To najlepsza forma przekazywania wiedzy i doświadczeń. Zielone Pola bowiem nie skupiają się na wykładach, ale na rozmowie i wymianie zdań. Firma Osadkowski jest otwarta na sugestie klientów i to jest najbardziej istotne. Spotkania takie, jak Zielone Pola, pozwalają też na zapoznanie się z najnowszymi trendami w technologii oraz agrotechnice. Nic nie da nam tak dużego zastrzyku wiedzy, jak połączenie teorii i praktyki właśnie w polu. Z pewnością właśnie dlatego wielu rolników pojawia się na tych spotkaniach każdego roku. Część z nich już dziś deklaruje, że pojawi się także w przyszłym roku.

Sprawdź relację ze wszystkich spotkań tegorocznej edycji:

Rzepak ozimy RGT JakuzziKup teraz Mocny na słabych stanowiskach!

Działajmy prędko, bo nie ma planety B. Relacja z FFA 2019 – część 2.

Kolejna edycja Forum for the Future of Agriculture (FFA) odbyła się 9 kwietnia w Brukseli.

14 maja 2019

Święto pracy – historia warta przypomnienia

Napisana napisana przez robotników walczących o godne warunki pracy.

1 maja 2019

Znamy zwycięzców PROCAM CUP 2018!

Znamy zwycięzców turnieju piłkarskiego dla dzieci, którego finał odbył na stadionie we Wronkach. Sprawdź!

17 czerwca 2019