Jesienna regulacja rzepaku – dlaczego jest tak ważna? [INFOGRAFIKA]

Jesienna regulacja rzepaku oraz ochrona fungicydowa to najważniejsze zabiegi. Postaw na produkt, który skutecznie zabezpieczy rośliny przed groźnymi chorobami oraz ureguluje ich wzrost! Sprawdź infografikę! 

Rzepak jesienią wymaga zabiegu regulacji wzrostu oraz ochrony fungicydowej, która zabezpieczy młode liście przed najgroźniejszymi chorobami.

Jesienna regulacja rzepaku i ochrona fungicydowa

Wśród preparatów, które skutecznie ochronią młode rośliny rzepaku oraz uregulują ich pokrój możemy znaleźć Toprex® 375 SC. Zawiera on dwie substancje czynne z grupy triazoli, które zapewniają bezpieczną regulację wzrostu roślin oraz ochronę fungicydową na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej z infografiki: 

Jesienna regulacja rzepaku Toprex 375 SC

 

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Nowości w ochronie roślin. Syngenta 2019 [Część 2.]

Nowe formulacje produktów, rozszerzenia etykiet oraz pierwsze miejsce w Polsce. Sprawdź, o czym mówiono podczas konferencji w Warszawie!

19 lutego 2019

Ochrona jęczmienia jarego przed chorobami i nie tylko!

Zaprawianie to podstawowy zabieg chroniący nasiona na stracie! Ochroń jęczmień jary od startu aż do zabiegu T2!

21 lutego 2019

Kondycja rzepaku w okresie zimowym [Reportaż filmowy]

Rzepak jest rośliną wrażliwą na warunki pogodowe. W wielu rejonach był siany podczas suszy. Sprawdź, o czym pamiętać w zimie?

13 lutego 2019