Niezwykłości wyplecione ze słomy – wyjątkowe warsztaty

Niezwykłości wyplecione ze słomy – wyjątkowe warsztaty

Czy da się stworzyć niezwykłe dzieło używając słomy? Przyjdź na warsztaty Maria Krawczuk przekonaj się sam!

W dniach 9-10 lutego 2016 r. Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego organizuje warsztaty wyplatania ze słomy, które prowadzić będzie Maria Krawczuk z Łucka na Ukrainie.

Maria Krawczuk jest światowej sławy słomkarką i mistrzynią Ukrainy w tej dziedzinie. Swoje prace prezentowała w Anglii, USA, Francji, Holandii, Kanadzie, Belgii, Japonii, robiąc furorę niezwykłymi wyplotami w pawilonie Ukrainy na wystawie EXPO w Nagoi. Sama organizowała na Ukrainie światowe spotkania twórców wykorzystujących to „złote”, naturalne tworzywo – słomę.

Wyplatanie ze słomy jest uniwersalną techniką stosowaną do wyrobów dekoracyjnych i użytkowych, od ozdób świątecznych, zabawek, biżuterii, kwiatów po torebki, kapelusze, kosze i tym podobne. Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych rozwijaniem swych umiejętności rękodzielniczych.

Dotacje na przetwórstwo – 30 marca 2018 r. rusza nabór wniosków!

Nawet 15 mln zł wsparcia na inwestycje mogą otrzymać mikro, małe i średnie zakłady przetwórcze

20 marca 2018

Choroby odkleszczowe. Czy należy się odszkodowanie?

Chorób zawodowych związanych z pracą w gospodarstwie rolnym jest wiele, ale prym wiedzie borelioza - groźna choroba odkleszczowa.

10 marca 2018

Agrotech 2018 wystartował!

Na miejscu czołowi producenci z branży prezentują nowości i promocje dla odwiedzających. Nie brakuje też innych atrakcji!

16 marca 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij