Skracanie zbóż w każdych warunkach [INFOGRAFIKA]

Pierwsze skracanie zbóż powinno być wykonane w odpowiedniej fazie rozwojowej. Jego opóźnienie może przyczynić się do strat plonu. Dowiedz się, jak prawidłowo wyznaczyć termin zabiegu!  

Pierwszy zabieg regulacji wzrostu ma za zadanie usztywnić oraz pogrubić podstawę źdźbła, tym samym ograniczając ryzyko wylegania w późniejszych fazach rozwojowych. Aby był on skuteczny, należy prawidłowo wyznaczyć termin zabiegu oraz wybrać odpowiedni regulator wzrostu!

Skracanie zbóż – niezależnie od warunków

Pogoda wiosną bywa niepewna. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie regulatora, który będzie skuteczny nawet w trudnych warunkach.

Więcej w infografice: 

skracanie zbóż

fot. Agrofakt.pl

Medax® Max

W tym roku 500 + także dla Medax® Max:

promocja kuponowa Medax Max

Promocja kuponowa Medax Max

rabat na produkty BASF

Więcej szczegółów u przedstawicieli BASF

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Skuteczne sposoby na zwalczanie mączniaka prawdziwego

Jedną z głównych chorób zagrażających zbożom jest mączniak prawdziwy. Przeczytaj o sprawdzonych metodach na jego zwalczanie!

11 kwietnia 2019

Wiosenna regulacja wzrostu rzepaku i ochrona w jednym [INFOGRAFIKA]

Rzepaki ozime już wymagają wiosennego zabiegu regulacji wzrostu oraz ochrony fungicydowej. Dowiedz się na jaki produkt postawić!

6 kwietnia 2019

Z myślą o środowisku i potrzebach rolników. Syngenta nadaje nowe tempo innowacjom

Firma Syngenta zaprezentowała w Brukseli swoje działania w ramach projektu The Good Growth Plan.

16 kwietnia 2019