Życzenia noworoczne w 100 sekund – wydanie specjalne

Życzenia noworoczne w 100 sekund – wydanie specjalne

Zobacz, jakie życzenia na 2018 rok przygotowała redakcja naszego portalu.

2018 rok jest tuż za rogiem! W najnowszym wydaniu „100 sekund” kierujemy do naszych Czytelników najszczersze życzenia noworoczne. Czego życzymy Wam na najbliższe miesiące?

Nie bójmy się zmian

wspólna polityka rolna po 2020 r.

Początek nowego roku warto wykorzystać na zaplanowanie inwestycji, które posłużą rozwojowi naszego gospodarstwa.

Nowy rok to idealny moment na zmiany. Wykorzystujmy w pełni pojawiające się szanse. Niech wszystkie inwestycje zwrócą się z nawiązką, a wprowadzane w gospodarstwach modyfikacje okażą się krokiem w dobrą stronę. Kupujmy niezawodne maszyny, inwestujmy w sprawdzone produkty i cieszmy się żyzną glebą, która zaznaje właśnie zimowego odpoczynku. Wykorzystajmy ten czas na poszerzenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeń z innymi, do czego idealnym miejscem jest AgroFoto, największe forum rolnicze. Zregenerujmy swe siły i świadomie zaplanujmy najbliższe miesiące, by praca na roli przyniosła nam nie tylko zysk, ale i mnóstwo satysfakcji.

Bądźmy na bieżąco

Obserwujmy zachodzące w branży rolniczej zmiany, by móc odpowiednio wcześnie się do nich przygotować. Bądźmy na bieżąco z raportami i artykułami, które pomogą nam podjąć decyzje. Niezależnie od tego, co przyniesie kolejny sezon, nie traćmy uśmiechu i pozytywnego nastawienia, które jest w stanie zdziałać cuda.

Niezależnie od tego, co przyniesie kolejny sezon, nie traćmy uśmiechu i pozytywnego nastawienia, które jest w stanie zdziałać cuda

W mijającym roku narzekaliśmy głównie na kapryśną pogodę i niepomyślne wahania cen. Wierzymy, że przyszły rok przyniesie lepszą aurę i korzystniejsze warunki dla rozwoju naszych produkcji. Najważniejsze jednak, by nie zabrakło nam zdrowia i energii do pracy.

Życzenia noworoczne od redakcji Agrofaktu

„Aby pieniędzy z dotacji ciągle przybywało i aby żony szukać się chciało”. Czego jeszcze życzymy Wam w 2018 roku? Zobaczcie ostatnie w tym roku „100 sekund”, w całości poświęcone naszym nadziejom na nadchodzący rok!

Dofinansowanie pszczelarstwa 2018 – dodatkowy dochód!

Pszczelarstwo ma kolejną szansę. Tylko do 30 kwietnia można składać projekty dotyczące "Wsparcia rynku produktów pszczelich"

12 kwietnia 2018

Jaka będzie koniunktura w rolnictwie w I półroczu 2018 r.?

Jaka jest sytuacja w gospodarstwach rolnych? Jakiej można się podziewać opłacalności produkcji rolniczej? Jakie są nastroje rolników?

11 kwietnia 2018

Nie będzie mandatów za brak dokumentów auta!

Jakie są planowane zmiany w przepisach o ruchu drogowym i kiedy zaczną obowiązywać?

19 kwietnia 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij