Życzenia noworoczne w 100 sekund – wydanie specjalne

2018 rok jest tuż za rogiem! W najnowszym wydaniu „100 sekund” kierujemy do naszych Czytelników najszczersze życzenia noworoczne. Czego życzymy Wam na najbliższe miesiące?

Nie bójmy się zmian

wspólna polityka rolna po 2020 r.

Początek nowego roku warto wykorzystać na zaplanowanie inwestycji, które posłużą rozwojowi naszego gospodarstwa.

Nowy rok to idealny moment na zmiany. Wykorzystujmy w pełni pojawiające się szanse. Niech wszystkie inwestycje zwrócą się z nawiązką, a wprowadzane w gospodarstwach modyfikacje okażą się krokiem w dobrą stronę. Kupujmy niezawodne maszyny, inwestujmy w sprawdzone produkty i cieszmy się żyzną glebą, która zaznaje właśnie zimowego odpoczynku. Wykorzystajmy ten czas na poszerzenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeń z innymi, do czego idealnym miejscem jest AgroFoto, największe forum rolnicze. Zregenerujmy swe siły i świadomie zaplanujmy najbliższe miesiące, by praca na roli przyniosła nam nie tylko zysk, ale i mnóstwo satysfakcji.

Bądźmy na bieżąco

Obserwujmy zachodzące w branży rolniczej zmiany, by móc odpowiednio wcześnie się do nich przygotować. Bądźmy na bieżąco z raportami i artykułami, które pomogą nam podjąć decyzje. Niezależnie od tego, co przyniesie kolejny sezon, nie traćmy uśmiechu i pozytywnego nastawienia, które jest w stanie zdziałać cuda.

Niezależnie od tego, co przyniesie kolejny sezon, nie traćmy uśmiechu i pozytywnego nastawienia, które jest w stanie zdziałać cuda

W mijającym roku narzekaliśmy głównie na kapryśną pogodę i niepomyślne wahania cen. Wierzymy, że przyszły rok przyniesie lepszą aurę i korzystniejsze warunki dla rozwoju naszych produkcji. Najważniejsze jednak, by nie zabrakło nam zdrowia i energii do pracy.

Życzenia noworoczne od redakcji Agrofaktu

„Aby pieniędzy z dotacji ciągle przybywało i aby żony szukać się chciało”. Czego jeszcze życzymy Wam w 2018 roku? Zobaczcie ostatnie w tym roku „100 sekund”, w całości poświęcone naszym nadziejom na nadchodzący rok!

Kup min. 3 j.s. RGT JakuzziKup teraz a czwartą dostaniesz za 1 zł netto!

Ciekawostki rolnicze w 100 sekund – m.in. jedzenie z drukarki 3D

Dowiedz się, ile procent mieszkańców wsi utrzymuje się z rolnictwa i ile gospodarstw winiarskich działa na Podkarpaciu.

Nowy minister rolnictwa mianowany przez prezydenta

Jan Krzysztof Ardanowski odebrał nominację na ministra rolnictwa i rozwoju wsi z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy

17 czerwca 2019

Rzepak kwitnie

Niedobór wody na niektórych plantacjach sprawił, że rzepak zatrzymał się w rozwoju. Uważać musimy też na słodyszka.

6 maja 2019