Azot złapany w… siatkę.

Azot złapany w… siatkę.

Rolnicy dobrze wiedzą, że azot, potas, czy magnez to podstawa. Problem w tym, że wiele pierwiastków szybko się utlenia lub wypłukuje. Czy można jednak zatrzymać azot?

Rolnicy dobrze wiedzą, że azot, potas, czy magnez to podstawa. Bez tych i wielu innych pierwiastków roślina po prostu nie urośnie.

Problem w tym, że wiele pierwiastków szybko się utlenia lub wypłukuje. Tak jest m.in z azotem. 2 września 2015 r. Timac Agro Polska zaprezentowała nową formułę preparatów azotowych n-process. Podczas specjalnej konferencji władze firmy podsumowały też 10 lat firmy Timac Agro w Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz materiał filmowy!

 

 

Ustawa o gospodarstwie rolnym ma obowiązywać już w 2018 r.

Czy w nowym roku będą zmiany prawa w rolnictwie? Minister rolnictwa zapowiada nową ustawę i podsumowuje dwa lata. Co znajdzie się w zapowiadanej ustawie?

21 listopada 2017

Ptasia grypa i bioasekuracja. Czy zawsze w parze?

Widmo ptasiej grypy sieje spustoszenie w biznesie drobiarskim. Czy ptasia grypa i bioasekuracja zawsze idą razem w parze?

16 listopada 2017

Jakie prace polowe w listopadzie warto wykonać?

Prace polowe w listopadzie i końcówka roku to świetny czas na poprawienie struktury gleby oraz przygotowanie jej do kolejnego sezonu.

17 listopada 2017

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij