Dni Pola to świetna okazja na wybór odmiany rzepaku ozimego!

Dni Pola są świetną okazją do zapoznania się z ofertą hodowców na nadchodzący sezon. Dowiedz się na jakie odmiany rzepaku ozimego postawić oraz na jakie cechy zwrócić uwagę przy ich wyborze! 

Wybór dobrej odmiany rzepaku to nie lada wyzwanie. Celem każdego rolnika jest uzyskanie najwyższego plonu dobrej jakości. Aby uzyskać taki rezultat warto stawiać na sprawdzonych hodowców, którzy specjalizują się w produkcji najwyższej jakości materiału siewnego! Sprawdź jaką odmianę na ten sezon polecają eksperci z firmy Limagain i nie tylko. Dowiedz się także czym powinna się charakteryzować, aby plon był wysoki i zdrowy!

Więcej informacji na temat wyboru odmiany w materiale wideo:

Odmiany rzepaku ozimego warto najpierw zobaczyć

Początek lata zanim zaczną się żniwa to dla rolników czas szkoleń, warsztatów polowych i wystaw rolniczych. W tym czasie można zasięgnąć informacji, które przydają się do zwiększenia wydajności w gospodarstwie. Firma Limagrain przedstawia swoją paletę odmian rzepaku, kukurydzy i zbóż: pszenicy oraz jęczmienia posianych w swojej stacji hodowlanej. Na Dni Pola firmy Limagrain pod Borkiem Wielkopolskim przybyło kilkudziesięciu rolników. Po serii prelekcji i wykładów  goście ruszyli z przewodnikami na poletka zwiedzać kolekcje odmianowe doświadczalnych upraw zbóż i rzepaku.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Zaraza ziemniaka – jest nowy fungicyd na rynku!

Anomalie pogodowe występujące w ostatnim czasie przyczyniają się do rozwoju zarazy ziemniaka. Sprawdź nowy sposób na walkę z tą chorobą!

28 czerwca 2019

Uprawa chmielu – uwaga na szkodniki i choroby!

Które choroby i szkodniki stanowią obecnie największe zagrożenie dla plantacji chmielu?

17 czerwca 2019

Rzepak przed żniwami [WIDEO]

Zobacz reportaż wideo.

3 lipca 2019