Jak chronić rzepak w obecnej sytuacji polowej? [webinarium]

Jaka jest aktualna kondycja rzepaków po fali zawirowań pogodowych? Jak poprawnie wykonać lustracje na polach i na co zwrócić uwagę? Jak chronić rzepak w trudnych warunkach? Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium i posłuchania rad ekspertów z firmy BASF Agro.

Jeśli zastanawiasz się, jak postępować z uprawą w obecnym stanie rzepaku i chciałbyś dowiedzieć się więcej o metodach monitoringu plantacji, zapoznaj się ze szczegółami szkolenia dla rolników w formie online, które zamieszczone są poniżej.

Jak chronić rzepak w trudnych warunkach?

Pomimo ograniczeń, które są spowodowane przez pandemię covid-19, bez większego problemu organizowane są szkolenia dla rolników. Brak możliwości zgromadzania się nie stanowi problemu, aby poszerzać wiedzę z zakresu zabiegów agrotechnicznych. Istnieje bowiem możliwość komunikacji online także w aspekcie ochrony upraw. To już kolejne wirtualne szkolenie w formie webinarium organizowane przez portal AgroFoto.pl i firmę BASF Agro. Godnym uwagi jest fakt, że webinar jest otwarty i darmowy. Tym razem skupimy się na tym, jak chronić rzepak w trudnych warunkach. W ostatnim szkoleniu dla rolników dotyczącym skracania zbóż ozimych, prowadzonym przez eksperta BASF Rafała Marasa, wzięło udział aż 300 osób! Jeśli nie udało Ci się do niego dołączyć, oczywiście możesz wziąć udział w tym nadchodzącym szkoleniu. Webinarium poprowadzi Marcin Chojecki i Szymon Łączny, eksperci z firmy BASF.

Szkolenia dla rolników online z ochrony rzepaku

Wydarzenie będzie całkowicie interaktywne, ponieważ podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań do naszego eksperta, a także uzyskania fachowej odpowiedzi. Pytania można bowiem zadawać poprzez czat dostępny w platformie webinaru podczas trwania wydarzenia. Z pewnością nie zabraknie chętnych do dyskusji, jak to miało miejsce podczas ostatniego szkolenia.

Zostań w domu i weź udział w szkoleniu

Warto zanotować w kalendarzu, że najbliższe szkolenie dla rolników odbędzie się już 16 kwietnia o godzinie 20:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i bardzo łatwy. Wystarczy parę kliknięć, by dowiedzieć się, jak chronić rzepak w trudnych warunkach. Aby dołączyć do webinarium, po prostu należy wejść w poniższy link, a po przejściu znajdziesz się w pokoju konferencji.
https://agrofoto.clickmeeting.com/skracanie-zboz-ozimych-2020/

Zachęcamy do udziału!

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 4 / 5. Liczba głosów 4

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *