Choinka AgroFoto. 100 sekund – wydanie specjalne

Choinka AgroFoto. 100 sekund – wydanie specjalne

Przyjaciele z AgroFoto zadbali o to, by w te Święta prezenty trafiły do jak największej liczby dzieci. Zapraszamy na wydanie specjalne "100 sekund"!

Choinka AgroFoto z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Tegoroczna edycja akcji jest pod wieloma względami rekordowa. Wystarczy tylko 100 sekund, aby dowiedzieć się dlaczego.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w trakcie którego obdarowujemy się wymarzonymi prezentami. To kolejny rok, gdy przyjaciele z AgroFoto zadbali o to, by trafiły one do jak największej liczby dzieci.

Dzięki Choince AgroFoto od kilku lat spełniają się najskrytsze marzenia potrzebujących dzieci.

Z pomocą potrzebującym dzieciom

Dzieci z potrzebujących rodzin i placówek opiekuńczo-wychowawczych nie zawsze otrzymują to, o co proszą w listach do Świętego Mikołaja. Dzięki akcji organizowanej przez grupę Martin & Jacob pod ich choinkami znalazły się długo wyczekiwane podarunki.

Wirtualną choinkę możemy zobaczyć co roku na stronie AgroFoto, największego forum rolniczego w Polsce. Zdobią ją bombki z logotypami klientów i partnerów, którym towarzyszą życzenia skierowane do rolników. Budżet z reklam pozwala na spełnienie marzeń dzieciaków – zakup wymarzonych prezentów i pomoc ich rodzinom w przedświątecznym okresie.

Choinka agrofoto

Organizacja Choinki AgroFoto rozpoczyna się na długo przed świętami.

Rekordowa Choinka AgroFoto

Organizacja akcji rozpoczyna się na długo przed świętami, a w prace zaangażowany jest niemal każdy pracownik grupy Martin & Jacob. Tegoroczna Choinka AgroFoto okazała się pod wieloma względami rekordowa. Na jej budżet złożyło się ponad 60 darczyńców. W rozdysponowaniu środków pomógł również Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini, który ułatwił wybór najbardziej potrzebujących rodzin. Podziękowania należą się również licznym użytkownikom AgroFoto, których obecność pozwoliła na zamieszczenie reklam partnerów akcji. Na szczęście, choć potrzebujących jest wielu, ludzi o dobrych sercach również nie brakuje!

Jak narodził się pomysł na pierwszą Choinkę AgroFoto? Ile wyniósł tegoroczny budżet akcji? Wystarczy tylko 100 sekund, aby być na bieżąco!

Więcej o Choince AgroFoto przeczytasz w wywiadzie z pomysłodawcami akcji – Marcinem Chrobotem, Jackiem Skowrońskim i Mariuszem Chrobotem.

Skracanie rzepaku wiosną! Ważny zabieg na silnych i słabych plantacjach!

Wiosenna regulacja wzrostu ma istotny wpływ na plony rzepaku! Nie pomijaj tego zabiegu nawet, gdy plantacja nie jest wyrównana!

16 kwietnia 2018

Ciekawostki rolnicze w 100 sekund – m.in. bioplastik

Na jak długo będzie można zawrzeć umowę o pomocy przy zbiorach? Ile wynosi zadłużenie rolników? Sprawdź najnowsze „100 sekund”!

ARiMR szkoli rolników z wypełniania e-wniosków

Kolejni rolnicy napotykają problemy podczas wypełniania e-wniosku. Z pomocą przychodzą pracownicy ARiMR. Jaki jest program ich szkolenia?

11 kwietnia 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij