ZUPTOR: mieszalnik i silos dla każdego gospodarstwa

ZUPTOR: mieszalnik i silos dla każdego gospodarstwa

Firma ZUPTOR na Targach FERMA w Łodzi przedstawiła silos paszowy z włókna szklanego i mieszalnik do paszy.

Firma ZUPTOR na Targach FERMA w Łodzi przedstawiła silos paszowy z włókna szklanego i mieszalnik do paszy. Obydwa produkty są dumą firmy. Zapytaliśmy więc, czym produkty firmy ZUPTOR różnią się od innych na rolniczym rynku.

zuptor

Jesteśmy producentem mieszalników, przy których pasza się nie zawiesza – mówi Michał Górczak.

– Silos z włókna szklanego jest znacznie bardziej trwały niż silosy metalowe – przekonuje Michał Górczak z firmy ZUPTOR. – Jego żywotność sięga nawet 30 lat. Silos ma bardzo dobrą wentylację, pasza w nim na pewno nie zapleśnieje.

Silos z włókna szklanego jest także odporny na różnicę temperatur.

– Gdy na zewnątrz jest zimno, to włókno szklane stanowi doskonałą izolację przed chłodem – dodaje pan Michał.Dodatkowe zalety to np. gładkie ściany, dzięki czemu pasza się nie zawiesza, szybki i równomierny wyładunek, czy łatwe sprawdzenie poziomu napełnienia.

Silosy z włókna szklanego są poza tym wolne od korozji. Na targach zaprezentowano silos 3,5-tonowy, choć – jak podkreślali przedstawiciele firmy – największe zainteresowanie jest silosami większymi, powyżej 12 t.

Osoby odwiedzające stoisko firmy ZUPTOR pytały także o mieszalniki pasz.

– Jesteśmy producentem mieszalników, przy których pasza się nie zawiesza – mówi Michał Górczak. – Mamy specjalnie opracowany system dwóch noży, które nawzajem się wspierają i dzięki temu cała pasza jest mieszana. Nie ma takiej sytuacji, żeby coś po bokach zostawało nie wymieszane. 2 noże powodują też, że używamy mocniejszych silników.

Mamy specjalnie opracowany system dwóch noży, które nawzajem się wspierają i dzięki temu cała pasza jest mieszana.

Michał Górczak, firma ZUPTOR

Jak podkreśla pan Górczak, firma używa materiałów z Polski.

– Używamy polskiej stali i polskich silników – mówi przedstawiciel firmy ZUPTOR. – Mieszalniki produkowane przez ZUPTOR mają od pół tony pojemności do nawet 3 t i jesteśmy jedynym polskim producentem, który ma na rynku 3-tonowy mieszalnik.

Dodatkowe zalety mieszalników produkowanych przez ZUPTOR to m.in.: krótki czas mieszania, dwa wysypy, szybki wyładunek paszy i dowolność układu – to klient sam decyduje o rozmieszczeniu wlotu, kosza zasypowego, silnika, wysypu głównego. Istnieje też możliwość natłuszczania paszy.

– Targi są dobrą okazją, żeby porozmawiać z tymi, którzy już użytkują nasze produkty, i przekonać tych, co jeszcze się zastanawiają nad zakupem – mówi pan Michał.

Komentarze

  1. Zuptor jest ok ale ja akurat mam sprzet M-ROL Odolanów. Solidni i zawsze maja jakies ciekawe rozwiazanie. Dodatkowo polka cenowa podobna jak zuptor ale mysle ze jakosc wykonania i niezawodnosc o wiele lepsza niz inne podrobki jak chociazby adraf.

Rynek ciągników rolniczych. Obiecujące otwarcie marca

W dniach 1–10 marca zarejestrowano 197 nowych ciągników. To najlepsze tegoroczne otwarcie miesiąca, odbiega jednak od oczekiwań.

15 marca 2018

Agrotech 2018 wystartował!

Na miejscu czołowi producenci z branży prezentują nowości i promocje dla odwiedzających. Nie brakuje też innych atrakcji!

16 marca 2018

Rozrzutnik Metal-Fach o ładowności 14 t – Viking N272/3

Ceny nawozów rosną, dlatego rolnicy chętniej wracają do naturalnego nawożenia gleby. Rozrzutnik Metal-Fach może Ci pomóc. Przekonaj się.

15 marca 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij