Inwestycje na OSN-ach. Tylko 185 wniosków

Inwestycje na OSN-ach. Tylko 185 wniosków

Tylko 185 wniosków na sumę 7,97 mln zł złożyli rolnicy w ramach programu „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach OSN”.

Tylko 185 wniosków na sumę 7,97 mln zł złożyli rolnicy w ramach programu Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach OSN. Składanie wniosków zakończyło się 10 marca.

Nie są to ostateczne dane informuje Biuro Prasowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Część rolników zdecydowała się zapewne na wysłanie swoich wniosków za pośrednictwem poczty i minie trochę czasu zanim trafią one do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Czy w kolejnych naborach inwestycje na OSN-ach będą cieszyły się większym zainteresowaniem? Jest to możliwe, ponieważ, jak już informowaliśmy, zgodnie z tzw. Dyrektywą Azotanową, realne jest powiększenie terenów uznanych za Obszary Szczególnie Narażone być może nawet do terenu całej Polski. Regulować to będzie Prawo Wodne obecnie trwają prace nad nowelizacją tej ustawy.

Kontrola fitosanitarna ziemniaków – jakie są ułatwienia?

Główny inspektor ochrony roślin i nasiennictwa i wiceminister rolnictwa mówią o mniej restrykcyjnych przepisach fitosanitarnych dla eksport

13 marca 2018

Dotacje na przetwórstwo – 30 marca 2018 r. rusza nabór wniosków!

Nawet 15 mln zł wsparcia na inwestycje mogą otrzymać mikro, małe i średnie zakłady przetwórcze

20 marca 2018

e-wnioski ARiMR – jak je wypełniać?

Gdzie uzyskać pomoc w wypełnieniu e-wniosku? Jak korzystać z aplikacji e-Wniosek Plus ARiMR? Jak uzyskać login?

9 marca 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij