Składałeś wniosek na modernizację w ubiegłym roku? Przeczytaj!

Składałeś wniosek na modernizację w ubiegłym roku? Przeczytaj!

Do kiedy jest czas na złożenie uzupełnień przez tych rolników, którzy w 2015 r. składali wnioski na modernizację gospodarstw?

Do 29 kwietnia 2016 r. jest czas na złożenie wszelkich uzupełnień przez tych rolników, którzy w 2015 r. składali wnioski na „Modernizację gospodarstw rolnych”.

29 kwietnia 2016 r. jest terminem obowiązującym, niezależnie od terminu jaki został rolnikom wskazany w pismach z oddziałów regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje Biuro Prasowe ARiMR. Niedotrzymanie tego terminu, czyli nieuzupełnienie dokumentów do 29 kwietnia 2016 r. spowoduje wydanie decyzji o odmowie przyznania wsparcia.

Zmiana terminu jest możliwa dzięki nowelizacji rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które zostało ogłoszone w Dzienniku Ustaw we wtorek, a weszło w życie wczoraj.

O takie wydłużenie terminu uzupełnienia dokumentów dla rolników, którzy składali wnioski na modernizację gospodarstw w 2015 r., zabiegał samorząd rolniczy.

Minister Ardanowski podsumowuje 2018 rok

Ułatwienia przy sprzedaży żywności, zwiększenie dopłat do paliwa rolniczego, nowe przepisy o KGW - co się jeszcze zmieniło w 2018 roku?

12 stycznia 2019

Odstrzał dzików – o co ta awantura?

Ile dzików ma zostać odstrzelonych w tym sezonie? Czy będzie można polować na lochy prośne?

15 stycznia 2019

Import mięsa z Litwy – grozi nam wojna-handlowa?

Kto więcej straci na polsko-litewskiej wojnie handlowej?

17 stycznia 2019